Profesjonalne usługi geodezyjne

Działamy na terenie Mazowsza i Podlasia.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się,
co możemy dla Ciebie zrobić.

Pomiar powierzchni użytkowych

Biorąc pod uwagę aktualne, niebagatelne ceny wynajmu, bądź też kupna mieszkań i lokali użytkowych, a także dowolną interpretację przepisów przez deweloperów, warto jest dokładnie określić powierzchnię, za którą będziemy płacić. Niekiedy okazuje się że zapłaciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych za powierzchnię, której w rzeczywistości po prostu nie ma.

Pomiary powierzchni użytkowych wykonuje się z uwzględnieniem różnych norm krajowych i zagranicznych oraz zapisów odpowiednich ustaw, co powoduje dość znaczne rozbieżności zmierzonych wartości. Dobór standardu, którym posłużymy się w trakcie pomiaru, jest dość skomplikowany i wymaga określenia celu w jakim go wykonujemy (kupno, wynajem, cele podatkowe).

W trakcie pomiarów wykorzystujemy najnowocześniejszy, bardzo dokładny sprzęt oraz nasze doświadczenie w tej dziedzinie. Na życzenie klienta możemy również cyfrowo opracować pomiar, w wybranym formacie danych.

Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię nasza oferta! Zlecenia dotyczące pojedynczych lokali możemy zrealizować w ciągu jednego dnia!

Lubię to!